Ženeva 2013

Ve světové premiéře se v Ženevě představil Golf Variant

Volkswagen Golf Variant je očekávanou variantou letošního auta roku. Světová premiéra v Ženevě potvrdila, že verze Variant rozhodně nebude hrát v portfoliu karosářských verzí druhé housle.

Golf Variant Concept R-Line slaví v Ženevě světovou premiéru

Pouhý jeden den po světové premiéře nového modelu Golf Variant představil Volkswagen na Ženevském autosalonu studii sportovní verze R-Line s označením Golf Variant Concept R-Line.

Audi A3 e-tron - spotřeba pouze 1,5l/100km

Audi pracuje na další elektrifikaci poháněcího ústrojí hybridní technikou s možností vnějšího dobíjení (tzv. plug-in hybrid). Na Autosalonu Ženeva 2013 tak Audi vystavuje  nové Audi A3 e-tron s  výkonem 150 kW (204 k) a točivým momentem 350 N.m

Ferrari LaFerrari – nástupce Enza hlásí vyprodáno

Asi největší nával, ostatně jako každoročně, byl před expozicí automobilky Ferrari. Luca di Montezemolo osobně představil nástupce Enza – model LaFerrari. LaFerrari sklidilo potlesk na otevřené scéně.

Peugeot 2008 - městský crossover určený do celého světa...

Peugeot dle svých slov přichází s modelem 2008 s nabídkou, která se v segmentu B dosud neobjevila. Městský crossover Peugeot 2008 bude na trh uveden na jaře 2013.

Opel představil v Ženevě model Cascada

Opel ve světové premiéře představil v Ženevě kabriolet Opel Cascada, se kterým chce útočit na konkurenci ze střední prémiové třídy a to především poměrem užitná hodnota/cena.

Lamborghini slaví padesátiny ultimativním modelem Veneno

Lamborghini Veneno se představilo novinářům na letošním ženevském autosalonu a opět většině z nich vyrazilo dech. Nekompromisně brutální vzhled, ze kterého čiší síla, arogance a nadřazenost, opět posunul hranice automobilového designu

Citroen C3 ve světové premiéře v Ženevě

Nový Citroen C3 by se měl na evropských trzích objevit v dubnu letošního roku. Francouzská automobilka si od modelu slibuje posílení prodejů, resp. navázání na prodejní úspěchy modelu stávajícího. Toho se prodalo více než 3 miliony kusů.

Světová premiéra: ADAM Rally R2

Opel se oficiálně vrátil do motoristického sportu s programem ADAM „Cup“ v listopadu roku 2012. Na ženevském autosalonu nyní Opel představuje novou závodní verzi malého  automobilu ADAM Rally R2.

Volkswagen Golf GTI - hvězda expozice VW v Ženevě

Volkswagen představil v Ženevě nejnovější verzi modelu Golf GTI, který bude poprvé k dispozici ve dvou výkonových stupních: standardně s výkonem 162 kW/220 k a v provedení GTI Performance se 169 kW/230 k a uzávěrkou předního diferenciálu.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary