Ženeva 2012

Ženeva 2012 - Hatchback Kia cee´d ve světové premiéře

Jednou z nejvíce očekávaných premiér letošního ženevského autosalonu byla nová Kia cee´d v provedení hatchback. Peter Schreyer však představil i variantu kombi

Ženeva 2012 - Opel začne v červnu prodávat v Česku nejvýkonnější Astru

Německá automobilka Opel začne v červnu na českém trhu prodávat dosud nejvýkonnější model Astra OPC. Vůz pod označením OPC (Opel Performance Center) má výkon 280 koní a maximální rychlost 250 km/h.

Ženeva 2012 - Ford B-Max bude mít posuvné dveře

Ford přišel u nového modelu B-Max s revolučním systémem zadních bočních posuvných dveří. U nástupce Fusionu zcela odstranil středový sloupek. Sériovou podobu vozu automobilka představila na ženevském autosalonu.

Ženeva 2012 - Renault ZOE

Renault se chystá radikálně vstoupit na trh sériově vyráběných elektromobilů. Její model Renault Zoe půjde na trh na podzim s cenou v přepočtu pod půl milionu korun včetně daně. Renault to oznámil na autosalonu v Ženevě.
 

Ženeva 2012 - Opel Mokka

Opel je s novým modelem Mokka prvním německým automobilovým výrobcem, který vstupuje do rychle rostoucího segmentu SUV-B.

Ženeva 2012 - Chevrolet Cruze Station Wagon

Hlavní atrakcí stánku značky Chevrolet v Hale 1 byl Chevrolet Cruze Station Wagon, který měl v Ženevě svoji světovou premiéru.
 

Ženeva 2012 - Lamborghini Avantador J

Brutální zvuk motoru se ozval ženevským výstavištěm při premiéře brutálního kousku - Lamborghini Avantador J vjelo na scénu za bouřlivého potlesku. Tleskáme i my a navíc i trochu slintáme... :-)

Ženeva 2012 - Bentley představilo koncept SUV s názvem EXP 9 F

Bentley EXP 9 F - Písmeno "F" jako Falcon, tedy sokol, označuje toto mohutné SUV, které před malou chvílí vjelo na pódium výstaviště v Ženevě. Zatím jako koncept, přesto automobilka předpokládá úspěchy na americkém a čínském trhu...

Ženeva 2012 - DJ Tiësto představil Škodu Citigo

Dnes si v Ženevě odbyla svoji výstavní premiéru pětidvéřová verze Škoda Citigo, kterou jsme již před několika týdny testovali v portugalském Lisabonu. Na podium vjela bílá, sportovně  laděná varianta, ze které vystoupil DJ Tiësto.

Ženeva 2012 - Audi A3 ve třetí generaci

Automobilka Audi vytvořila v roce 1996 s modelem A3 segment prémiových kompaktních vozů. Nyní přichází na start třetí generace úspěšné modelové řady. Nové Audi A3 oslavilo premiéru na Ženevském autosalonu 2012.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary