Testy ojetých vozů

Test ojetého SUV Honda CR-V III. generace

Honda CR-V se s příchodem třetí generace změnila z docela schopného poloterénního auta v klasické SUV, které zapadne i v hlubší louži. Ale vadí to?

Test ojetého hatchbacku Ford Focus 1.0 EcoBoost

O litrovém tříválci EcoBoost pod kapotou Fordů se toho namluvilo hodně, a ne vždy moc pozitovního. Praxe však ukazuje, že je to dobrý motor.

Test ojetého SUV Toyota RAV4

Druhá generace Toyota RAV4 začíná stárnout, ale kdo chce solidní SUV v cenové relaci do 150 000 korun, jen sotva najde jinde tak univerzální a spolehlivé auto.

Test ojetého SUV Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion

Popularita SUV roste a na zájmu kupujících je to vidět. Trh ojetých vozů dnes už nabízí velmi široké možnosti a Tiguan rozhodně patří k těm lepším.

Test ojetého hatchbacku BMW řady 1

Prestižní značka, relativně příznivé ceny a skvělé jízdní vlastnosti jsou velkými lákadly u tohoto malého BMW. Pozor ale na některé motory a také na původ vozů. Přesto je na trhu dost kvalitních ojetin a je to skvělá volba pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pořádně řídit.

Test ojetého kombi BMW řady 3 Touring E91

Pokud chcete kombinovat skvělé jízdní vlastnosti BMW řady 3 s praktičností a rozumnými provozními náklady, máte možnost. Je ale lepší se poohlédnout po silnějších šestiválcích a vytrpět dražší povinné ručení.

Test ojeté Mazdy 3 1.6 MZR (2009 - 2013)

Druhá generace Mazdy 3 se na trhu ohřála jen pět let, ale během té krátké doby dokázala upoutat mechanickou spolehlivostí a povedenými jízdními vlastnostmi.

Test ojetého sedanu Audi A8 4.2 TDI

Na luxusní limuzínu nepotřebujete několik milionů. Majestátní auto si můžete dopřát i za zlomek původní ceny. Ale zadarmo logicky nejezdí.

Test ojetého kombi Ford Focus 1.6 TDCI

Poslední třetí generace Fordu Focus patří mezi nejžádanější ojetiny. Velikou devizou jsou výborné jízdní vlastnosti a dostupný servis.

Test ojetého hatchbacku Subaru Impreza B3

Na trhu je toho spousta, ale pokud máte velmi specifické požadavky na pohonné ústrojí, výběr se povážlivě tenčí. Impreza představuje skvělou volbu pro ty, kteří potřebují čtyřkolku.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary