Testy nových vozů

Test Harley-Davidson Road Glide

Když tak přemýšlím, s čím bych se chtěl rychle přesouvat po republice, tak jedním ze žhavých kandidátů by byla tahle žraločí tlama. Každému se nelíbí, ale to jenom proto, že si ji nezkusil.

Test Yamaha Delight 125: Pozor na dlouhé nohy a vysoké podpatky

Nejlevnější skútr z nabídky Yamahy vůbec nevypadá lacině. Může se pochlubit i několika drobnostmi, které byste u startovacího modelu nečekali. Svými rozměry je vhodný spíše pro děvčátka. Vysoké basketbalistky a volejbalistky by po něm raději koukat neměly.

Test Harley-Davidson Softail Slim S: Jak ustát srážku se zvěří

Možná jste viděli nějaká videa na internetu. Motorkář trefí srnku a už se válí. Naštěstí to neplatí pro čtyřista kilo celkové hmotnosti amerických monster.

Test Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD 6AT v limitované edici 100 let

Mitsubishi letos slaví 100 let od zahájení výroby automobilů. K tomuto významnému výročí vydalo zastoupení japonské značky pro Česko a Slovensko vlastní limitovanou edici s akční výbavou.

Test: Honda Civic 5D 2017 - Desátá generace

Při prvním pohledu na nový pětidveřový Civic mne napadla otázka: Proč tolik spoilerů a aerodynamických detailů na “jednapětce”? Jenže to jsem ještě nevěděl, že tahle “jednapětka” jede 230 km/h.

Test Honda CB 1100 EX: Sedmdesátá léta promlouvají

Starší vzpomínají na dobu plakátů s takovýma mašinama v klukovských pokojích. Pro mladší je to cool módní trend. Pro zasvěcené tenhle stroj šíří kolem sebe auru prvenství.

Test BMW R 1200 RS

Nejsportovnější model s boxerem najdete v přehledu modelů BMW ve škatulce Sport společně se čtyřválcovým superbikem S 1000 RR. Jaké sportování nabízí dvouválcový R 1200 RS s nižším výkonem, ale vyšším krouťákem?

Test: Milionový Volkswagen Caddy Alltrack

Škoda zrušila výrobu Roomstera, koncern si ponechal jen Caddyho. Ten je jako každý jedináček řádně rozmazlován. Můžete si do něj naporoučet výbavu a techniku, že s ní předčíte nejednoho Superba nebo Passata.

Test Audi Q2 Sport 1.4 TFSI CoD: #drzyspratek

V listopadu loňského roku zastoupení Audi doprovodilo uvedení Q2 na český trh kampaní #tag the #untagable.

Skútry Yamaha 125 ccm do města: Jedno nebo dvě kola vpředu?

Stopětadvacítka skútr už docela jede a nemusíte si kvůli ní dělat extra řidičák. Je to relativně nenákladná varianta druhého vozítka do garáže, která má potenciál hodně potěšit.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary