Testy nových vozů

Modernizovaná Honda Jazz

Po 1.3 i-VTEC přichází silnější motor 1.5 i-VTEC. To je hlavní změna při modernizaci třetí generace praktického malého auta Honda Jazz. Testovali jsme verzi s automatickou převodovkou CVT i šestistupňovým manuálem.

Kia Sportage má po faceliftu nové motory a dieselový hybrid (první dojmy)

Vyzkoušeli jsme modernizovanou Kiu Sportage s novými pohonnými jednotkami a hlavně revolučním naftovým hybridem.

Test Aprilia Dorsoduro 900: Italská jízda

Supermoto Dorsoduro se vyrábí od roku 2008. V roce 2017 přišla devítistovka jako nástupce sedmsetpadesátky s vyšším výkonem při téměř stejné hmotnosti.

Test Citroen C3: Ve znamení veselých barev

Citroen C3 se začal vyrábět v roce 2002 jako nástupce modelu Saxo. Byla to tenkrát velká změna. Na podzim roku 2016 byla v ČR představena třetí generace. Změna je opět vnímána jako skoková. Jaké jsou hlavní taháky nové C3?

Test Harley-Davidson Road Glide

Když tak přemýšlím, s čím bych se chtěl rychle přesouvat po republice, tak jedním ze žhavých kandidátů by byla tahle žraločí tlama. Každému se nelíbí, ale to jenom proto, že si ji nezkusil.

Test Yamaha Delight 125: Pozor na dlouhé nohy a vysoké podpatky

Nejlevnější skútr z nabídky Yamahy vůbec nevypadá lacině. Může se pochlubit i několika drobnostmi, které byste u startovacího modelu nečekali. Svými rozměry je vhodný spíše pro děvčátka. Vysoké basketbalistky a volejbalistky by po něm raději koukat neměly.

Test Harley-Davidson Softail Slim S: Jak ustát srážku se zvěří

Možná jste viděli nějaká videa na internetu. Motorkář trefí srnku a už se válí. Naštěstí to neplatí pro čtyřista kilo celkové hmotnosti amerických monster.

Test Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD 6AT v limitované edici 100 let

Mitsubishi letos slaví 100 let od zahájení výroby automobilů. K tomuto významnému výročí vydalo zastoupení japonské značky pro Česko a Slovensko vlastní limitovanou edici s akční výbavou.

Test: Honda Civic 5D 2017 - Desátá generace

Při prvním pohledu na nový pětidveřový Civic mne napadla otázka: Proč tolik spoilerů a aerodynamických detailů na “jednapětce”? Jenže to jsem ještě nevěděl, že tahle “jednapětka” jede 230 km/h.

Test BMW R 1200 RS

Nejsportovnější model s boxerem najdete v přehledu modelů BMW ve škatulce Sport společně se čtyřválcovým superbikem S 1000 RR. Jaké sportování nabízí dvouválcový R 1200 RS s nižším výkonem, ale vyšším krouťákem?

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary