Testy nových vozů

Modernizovaná Honda Jazz

Po 1.3 i-VTEC přichází silnější motor 1.5 i-VTEC. To je hlavní změna při modernizaci třetí generace praktického malého auta Honda Jazz. Testovali jsme verzi s automatickou převodovkou CVT i šestistupňovým manuálem.

Test Citroen C3: Ve znamení veselých barev

Citroen C3 se začal vyrábět v roce 2002 jako nástupce modelu Saxo. Byla to tenkrát velká změna. Na podzim roku 2016 byla v ČR představena třetí generace. Změna je opět vnímána jako skoková. Jaké jsou hlavní taháky nové C3?

Test Harley-Davidson Softail Slim S: Jak ustát srážku se zvěří

Možná jste viděli nějaká videa na internetu. Motorkář trefí srnku a už se válí. Naštěstí to neplatí pro čtyřista kilo celkové hmotnosti amerických monster.

Test Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD 6AT v limitované edici 100 let

Mitsubishi letos slaví 100 let od zahájení výroby automobilů. K tomuto významnému výročí vydalo zastoupení japonské značky pro Česko a Slovensko vlastní limitovanou edici s akční výbavou.

Test: Honda Civic 5D 2017 - Desátá generace

Při prvním pohledu na nový pětidveřový Civic mne napadla otázka: Proč tolik spoilerů a aerodynamických detailů na “jednapětce”? Jenže to jsem ještě nevěděl, že tahle “jednapětka” jede 230 km/h.

Test BMW R 1200 RS

Nejsportovnější model s boxerem najdete v přehledu modelů BMW ve škatulce Sport společně se čtyřválcovým superbikem S 1000 RR. Jaké sportování nabízí dvouválcový R 1200 RS s nižším výkonem, ale vyšším krouťákem?

Test: Milionový Volkswagen Caddy Alltrack

Škoda zrušila výrobu Roomstera, koncern si ponechal jen Caddyho. Ten je jako každý jedináček řádně rozmazlován. Můžete si do něj naporoučet výbavu a techniku, že s ní předčíte nejednoho Superba nebo Passata.

Test Audi Q2 Sport 1.4 TFSI CoD: #drzyspratek

V listopadu loňského roku zastoupení Audi doprovodilo uvedení Q2 na český trh kampaní #tag the #untagable.

Skútry Yamaha 125 ccm do města: Jedno nebo dvě kola vpředu?

Stopětadvacítka skútr už docela jede a nemusíte si kvůli ní dělat extra řidičák. Je to relativně nenákladná varianta druhého vozítka do garáže, která má potenciál hodně potěšit.

Test: Honda Jazz CVT Elegance

S automatickou převodovkou CVT je Honda Jazz o něco zábavnější. Kromě užitečných pomocníků při řízení vyniká také možností uspořádání zadních „kouzelných“ sedadel.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary