Testy nových vozů

Test: Honda Civic 5D 2017 - Desátá generace

Při prvním pohledu na nový pětidveřový Civic mne napadla otázka: Proč tolik spoilerů a aerodynamických detailů na “jednapětce”? Jenže to jsem ještě nevěděl, že tahle “jednapětka” jede 230 km/h.

Test Honda CB 1100 EX: Sedmdesátá léta promlouvají

Starší vzpomínají na dobu plakátů s takovýma mašinama v klukovských pokojích. Pro mladší je to cool módní trend. Pro zasvěcené tenhle stroj šíří kolem sebe auru prvenství.

Test BMW R 1200 RS

Nejsportovnější model s boxerem najdete v přehledu modelů BMW ve škatulce Sport společně se čtyřválcovým superbikem S 1000 RR. Jaké sportování nabízí dvouválcový R 1200 RS s nižším výkonem, ale vyšším krouťákem?

Test: Milionový Volkswagen Caddy Alltrack

Škoda zrušila výrobu Roomstera, koncern si ponechal jen Caddyho. Ten je jako každý jedináček řádně rozmazlován. Můžete si do něj naporoučet výbavu a techniku, že s ní předčíte nejednoho Superba nebo Passata.

Test Audi Q2 Sport 1.4 TFSI CoD: #drzyspratek

V listopadu loňského roku zastoupení Audi doprovodilo uvedení Q2 na český trh kampaní #tag the #untagable.

Skútry Yamaha 125 ccm do města: Jedno nebo dvě kola vpředu?

Stopětadvacítka skútr už docela jede a nemusíte si kvůli ní dělat extra řidičák. Je to relativně nenákladná varianta druhého vozítka do garáže, která má potenciál hodně potěšit.

Vyzkoušeli jsme lehké Yamahy pro řidiče od 18 let

Když přicházíte z nižších kubatur, nebo jste úplný začátečník, máte u Yamahy dvě skvělé volby. Okruhovku YZF-R3 nebo naháče MT-03.

Test Porsche Panamera 4S Diesel: Jak jezdí dálniční raketa?

Nenechte se odradit slovem Diesel v titulku. Nová Panamera dokáže z mastného a nevonícího paliva vytvořit jeden z nejskvělejších jízdních zážitků, jaké mohou současné velké limuzíny vůbec nabídnout.

Test Nissan Navara NP300 Tekna: Ani jeden klakson se neozval!

V nejvyšší výbavě Tekna už to není jen pracant, ale stylový kousek pro trávení volného času. Bez problému také zvládne každodenní dojíždění do kanceláře. Za volantem snese i kravatu a řidiči dává punc dobrodruha.

Test: Honda Jazz CVT Elegance

S automatickou převodovkou CVT je Honda Jazz o něco zábavnější. Kromě užitečných pomocníků při řízení vyniká také možností uspořádání zadních „kouzelných“ sedadel.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary