Tiskové zprávy

Internetové stránky občanského sdružení Věci automobilové mají nového šéfredaktora

Internetový portál občanského sdružení Věci automobilové zaznamenává ke dni 17.června 2013 výměnu na pozici šéfredaktora. Dosavadní předseda sdružení a šéfredaktor portálu www.veciautomobilove.cz Pavel Foltýn tak odchází z pozice po dvou letech aktivní činnosti.

Společnost TÜV NORD Czech, s.r.o. se stala partnerem Občanského sdružení Věci automobilové

Společnost TÜV NORD Czech, s.r.o. se stala dalším z partnerů  Občanského sdružení Věci automobilové. Jde tak již o čtvrtého aktivního partnera občanského sdružení, který se rozhodl  působit na český trh s ojetými automobily s cílem pozvednout jeho celkovou úroveň.

Starý Registr vozidel mohl umožňovat trestnou činnost

Problematická funkčnost nového Registru vozidel, byla pravděpodobně nezbytnou daní za vytvoření platformy, která by měla zabránit některým nekalostem, které se v minulosti, v souvislosti s přihlašováním a přehlašováním vozidel, mohly dít.

Jak koupit ojetý vůz a minimalizovat rizika

Sezóna prodejů ojetých vozidel je v plném proudu a autobazary hlásí rekordní prodejní výsledky. Jak ale nakoupit ojetý vůz a nevystavit se riziku problémů s nejasným původem vozu nebo se stočenými kilometry ?

Nákup ojetého vozu bude bezpečnější

Občanské sdružení Věci automobilové dosáhlo zapracování změn do Návrhu novely zákona 56/2001 Sb. Zapracované změny jsou více než zásadní a velkou měrou by měly pomoci „ozdravit“ celkový stav obchodování s ojetými vozidly v ČR.

Občanské sdružení Věci automobilové upozornilo na chybu – Ministerstvo dopravy přislíbilo nápravu

Občanské sdružení Věci automobilové dosáhlo prvního velkého úspěchu ve své snaze o kultivaci prostředí obchodu sojetými vozidly- Ministerstvo dopravy totiž, na základě připomínek Sdružení, uvažuje nad změnou Návrhu novely zákona 56/2001 Sb.

Spolupráce s DEKRA Automobile a.s. se neuskuteční

Občanské sdružení „Věci automobilové“ odstupuje od připravované spolupráce se společností DEKRA Automobil a.s.

Vyjádření Občanského sdružení k Návrhu novely Zákona 56/2001 Sb.

Občanské sdružení Věci automobilové připravilo připomínky k navrhované novele Zákona 56/2001 Sb. Hlavní výtka směřuje k § 36, který de facto legalizuje manipulaci s tachometry.

Iris Ident s.r.o. jako Čestný partner Sdružení

Občanské sdružení Věci automobilové přijalo společnost Iris Ident, s.r.o. jako Čestného partnera Sdružení.

Ohodnoceno již více než 380 autobazarů

Občanské sdružení "Věci automobilové" ohodnotilo k 1.říjnu 2011 již více než 380 českých autobazarů a významnou měrou tak přispívá ke kultivaci trhu s ojetými vozidly v České republice.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary