Paříž 2012

Toyota představila v Paříži speciální edici Yaris Trend

Ve světové premiéře se na pařížském autosalonu 2012 představila nová speciální edice Yaris Trend. Edice Trend, která se začne prodávat začátkem roku 2013, přichází se zajímavým provedením exteriéru i interiéru vozu.

Honda CR-Z a CR-V středem pozornosti na stánku Honda

Společnost Honda odhalila  na pařížském autosalonu inovovaný model CR-Z a svůj debut zde měl i zcela nový vznětový motor 1.6 i-DTEC v modelu Civic.

Kia Carens se v Paříži představila v nové generaci

Nová generace Kia Carens, která se ve světové premiéře představila v Paříži, je postavena na zcela nové platformě. Nabízí zajímavý design, prakticky využitelný vnitřní prostor a možnost přepravit až sedm cestujících.

Paříž se stala premiérovým molem pro Peugeot 301

Od modelu Peugeot 301 se očekává, že se z hlediska objemů prodeje ve světě časem stane jedním z nejdůležitějších vozů značky. Nabízí moderní styl a funkce, které jsou důmyslně přizpůsobeny očekávání jednotlivých trhů, na kterých se vůz bude prodávat.

Dacia představila v Paříži nový Logan a Sandero

Po osmi letech od uvedeni svého prvního modelu Logan představila značka Dacia na světovém autosalonu v Paříži zcela nový design modelů Dacia Logan a Dacia Sandero.

Concept 2008 - městský crossover od Peugeotu

Peugeot představil v Paříži  model s označením 2008 Concept. Na tomto koncepčním voze, který se stane v budoucnu součástí nabídky Peugeot, pracovali společně designéři a inženýři v Evropě, Číně i Latinské Americe.

Citroen v Paříži představil novinku C-Elysée

Cílem Citroënu C-Elysée je, dle zástupců automobilky, splnit především specifické požadavky mezinárodních trhů. Model C-Elyseé, který se vyrábí ve španělském Vigu, by se na trhu měl objevit koncem roku 2012.

Audi představilo v Paříži exkluzivní koncept SQ5 TDI

Audi SQ5 TDI je s výkonem 230 kW (313 k) novým špičkovým modelem řady Q5 a zároveň prvním modelem S se vznětovým motorem v historii Audi. Cena ? 92.000 €...

BMW představilo v Paříži Concept Active Tourer

BMW Active Tourer demonstruje spojení nově navržených řešení interiéru i hnacího ústrojí. Plug-in hybridní hnací systém by současně měl být zárukou nejvyšší možné úrovně úspornosti.

KIA představila v Paříži druhou generaci modelu pro_cee´d

Nový model Kia pro_cee´d dostal stejná vylepšení jako modely cee´d a cee´d SW. Podle Petera Schreyera, šéfdesignera Kia, je nový pro_cee´d hotovým ztělesněním emocí a již pouhý pohled na něj vyvolává touhu tento vůz řídit, ne ho pouze vlastnit.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary