Frankfurt 2011

Kia GT - příprava na vstup do nového segmentu ?

Kia na svém stánku představila koncepční sportovní vůz s jednoduchým označením GT. Ano, máte pravdu, je tam vidět Aston Martin a Maserati, ale kdyby se GT začalo vyrábět, byla by to vážně pecka...

Citroen Tubik - možná trochu "too big", ale svezli bychom se...

Citroën představil zajímavý koncept  luxusního minibusu nabitého technologií, který se plně podřizuje zásadní ideji: navrátit chuť do cestování. Nazval jej Tubik.

Lamborghini Super Trofeo Stradale

Lamborghini přivezlo očekávané Gallardo LP 570-4 Super Trofeo Stradale. Kromě fantastických výkonových parametrů zaujme také nezvyklou červenou barvou. Že by útok býka na koníka ;-) ?

Audi Urban Concept - další městské vozítko

Audi představilo ve Frankfurtu koncept dvoumístného elektromobilu určeného především do městského provozu. Přijde ale někdy doba, kdy tahle vozidla budeme reálně potkávat v městských ulicích ?

Renault Frendzy - Roomster nebo UFO ?

Studie víceúčelového vozu Renault Frendzy vzdáleně připomíná českou Škodu Roomster. Tím ale veškerá podobnost končí. Frendzy je futuristický koncept elektromobilu s pohonným systémem použitým již v modelu Kangoo Z.E.

Ferrari ve Frankfurtu – pýcha, arogance a úžasné Ferarri 458 Spider

Jak je již u Ferrari zvykem, nové modely uvádí na velkých veletrzích prezident společnosti Luca di Montezemolo. Nejinak tomu bylo i letos ve Frankfurtu při uvedení modelu F 458 Spider.

Ford Focus ST kombi - překvapení pro evropské zákazníky

Ford přivezl do Frankfurtu nejen dlouho očekávaný sportovní pětidvéřový hatchback Focus ST, ale také jeho variantu kombi. Obě verze si budou moci evropští zákazníci objednat až v roce 2012.

Eterniti Hemera - okopírovaný Cayenne ?

Eterniti je malosériový britský výrobce, za nímž stojí bývalý pilot Formule 1 Johnny Herbert a bývalý inženýr Jaguaru Alastair Macqueen. Ve Frankfurtu představili luxusní SUV s názvem Hemera. Nepřipomíná vám něco ?
 

Opel představil čtyři světové premiéry

Opel ve své expozici představil hned čtyři světové premiéry. Kupé Astra GTC, rodinný van Zafira Tourer, kompaktní užitkový model Combo nové generace a také jedno experimentální ekologické překvapení s názvem RAKe.

Maserati představilo koncept luxusního SUV Kubang

Maserati chce s novým  SUV Kubang rozšířit svoji modelovou řadu a vstoupit do ne ještě zcela nabitého segmentu luxusních SUV.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary