Aktivity Sdružení Věci Automobilové

DasWeltAuto společně s Věcmi automobilovými

Program prodeje ojetých vozidel DasWeltAuto, který je součástí strategie koncernu Volkswagen, navázal spolupráci s občanským sdružením Věci automobilové, které aktivně vystupuje za zlepšení situace v prodeji ojetých vozidel.

Ministerstvo dopravy přislíbilo možnou úpravu zákona 56/2001 Sb.

Občanské sdružení Věci automobilové dosáhlo prvního velkého úspěchu ve své snaze o kultivaci prostředí obchodu s ojetými vozidly - Ministerstvo dopravy uvažuje nad změnou Návrhu novely zákona 56/2001 Sb.

Ohodnotili jsme již téměř 400 autobazarů !

Občanské sdružení "Věci automobilové" ohodnotilo k 1.říjnu 2011 již více než 380 českých autobazarů a významnou měrou tak přispívá ke kultivaci trhu s ojetými vozidly v České republice. 

Sdružení Věci automobilové požádalo o schůzku ministra dopravy Dobeše

Sdružení Věci automobilové chce aktivně působit na orgány státní správy s cílem "kultivovat" prostředí s ojetými vozy v České republice. V této souvislosti jsme zaslali dopis p. ministru dopravy České republiky Mgr. Pavlu Dobešovi a požádali ho schůzku.

Cíle Občanského sdružení Věci automobilové

Občanské sdružení Věci automobilové si klade za cíl kultivovat trh s ojetými vozy v České republice. Ve svých stanovách proto detailně popisuje svoje hlavní činnosti.

Sdružení Věci automobilové připravilo Kodex autobazarů

Sdružení Věci automobilové připravilo, ve spolupráci s odborníky z Ministerstva dopravy, společnosti DEKRA a BESIP, Kodex poctivých obchodníků s ojetými vozidly.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary