Všechny články

Továrna GM ve Venezuele propustila zaměstnance přes sms

Venezuelská továrna americké automobilky General Motors propustila 2700 zaměstnanců. Na mobilní telefon jim zaslala sms, že už nejsou jejími zaměstnanci a že jim posílá odstupné na bankovní účet.

Test ojetého kombi Hyundai i30 1.6 CRDI II. generace

Model i30 pomohl značce Hyundai na pozici respektovaného hráče na evropském a také českém trhu. Ojetá i30 druhé generace je pak v bazarech velmi vyhledávané auto.

ČR má přes 300 nabíjecích míst pro elektromobily, růst pokračuje

V Česku je více než 300 nabíjecích míst pro elektromobily, každoročně jich přibývá několik desítek. Vyplývá to z statistik Asociace elektromobilového průmyslu, které má ČTK k dispozici.

Tesla svolává Model S a Model X kvůli závadě parkovacích brzd

Automobilka Tesla celosvětově svolá vozy Model S a Model X kvůli možnému problému s parkovacími brzdami. Akce se týká 53.000 aut vyrobených od února do října 2016. Společnost to dnes oznámila na svém webu.

Audi: Luxusních vozů se v Číně prodá během 10 let o polovinu víc

Čínský trh s luxusními vozy poroste v příštím desetiletí o 50 procent, domnívá se šéf německé luxusní automobilky Audi Rupert Stadler. 

Volkswagen v prvním čtvrtletí zvýšil provozní zisk o 28 procent

Německý automobilový koncern Volkswagen v prvním čtvrtletí zvýšil provozní zisk meziročně zhruba o 28 procent na 4,4 miliardy eur (117,7 miliardy Kč). 

Test ojetého hatchbacku Mini Cooper (2006 - 2014)

Druhá moderní generace hatchbacku Mini je vyhledávaná hlavně mezi mladší generací. Ocení ji ale kdokoli, koho baví řídit a nepotřebuje praktické auto.

Elektrické SUV Škoda Vision E otevírá novou kapitolu české značky

Česká značka Škoda chystá několik novinek: kupé-SUV ve stylu BMW X6, elektromobil a autonomní vůz. Vše spojuje koncept Vision E.

Tatra uvede na trh 120 automobilů z limitované edice Präsident

Automobilka Tatra dodá na trh symbolických 120 vozů z limitované edice Tatra Phoenix Euro 6 Präsident. Připomíná jimi 120 let od výroby vozu Präsident, prvního automobilu se spalovacím motorem v Kopřivnici, který vyjel z továrny v březnu 1897. 

Test Audi Q2 Sport 1.4 TFSI CoD: #drzyspratek

V listopadu loňského roku zastoupení Audi doprovodilo uvedení Q2 na český trh kampaní #tag the #untagable.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary