Všechny články

Nové hybridy Ford Galaxy a S-Max přijdou v roce 2021

Ford investoval 36,7 milionu liber do přípravy svého výrobního závodu ve španělském Valencii na zavedení hybridních verzí S-Max a Galaxy.

Aston Martin Rapide E – jak to s ním vypadá?

Aston Martin neuvede svůj plně elektrický sedan Rapide E do výroby, jak bylo původně plánováno.

Hyundai a Uber plánují spolupráci

Americká společnost Uber Technologies Inc a jihokorejská automobilka Hyundai se spojily s cílem vyvinout elektrické letecké taxi.

Tesla sníží cenu u Modelu 3

Americký výrobce elektrických vozidel Tesla snížil po obdržení čínských dotací na elektromobily podle čínské webové stránky počáteční cenu svých sedanů Model 3 z Číny o 16 % na 42 919 USD.

NIO odhaluje nové elektrické SUV

Ambiciózní čínská firma Nio představila SUV EC6 kupé, které bude třetím automobilem s elektrickým pohonem. Uvedeno bude koncem tohoto roku. Nový vůz byl představen na firemním Nio Day v čínském Šen-čenu.

Nový McLaren Speedtail dosáhl na rychlost 402 km/h

Nový McLaren Speedtail dokončil závěrečnou testovací fázi sérií „402 km/h sprintů“ v Kennedyho vesmírném středisku na Floridě.

Tesla zahájí dodávky Modelu 3 z Číny na konci prosince

Americký výrobce elektrických vozidel Tesla začne dodávat Model 3 postavený v továrně v Šanghaji v pondělí 30. prosince.

Nový, sportovnější Volkswagen Caddy

Nová verze Caddy byla ukázána v řadě náčrtů a vypadá to, že získá sportovnější styl. Cílem společnosti Volkswagen je „vylepšená dodávka“ a zaměření na zákazníky s aktivním životním stylem.

Volkswagen představuje vstupní level pro model ID

Volkswagen zaslal novinářům novoroční přání, na kterém ukázal svůj nový ID model

Ferrari neplánuje výrobu elektrického auto do roku 2025

Luxusní automobilka dříve uvedla, že plně elektrické vozidlo bude k dispozici až poté, co současný průmyslový plán skončí.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary