Všechny články

Největší indická automobilka Maruti Suzuki hlásí pokles prodeje o 16 %

Prodej v největší indické automobilce Maruti Suzuki India, která prodává polovinu aut prodaných v zemi, v posledním fiskálním roce poklesl o 16 %, a to kvůli zásahu zpomalující ekonomiky a malou poptávkou.

Ferrari plánuje obnovit výrobu v polovině dubna

Ferrari plánuje obnovit výrobu ve své továrně v Maranellu 14. dubna, měsíc poté, co byla práce v závodě pozastavena kvůli vypuknutí koronaviru v Itálii.

Výrobci automobilů v Indii zastavili výrobu kvůli koronaviru

Největší indická automobilka Maruti Suzuki, Hyundai, Mahindra & Mahindra, Fiat Chrysler, Ford a Toyota uvedli, že budou zastavovat výrobu aut v důsledku koronaviru.

Výrobce Bentley pozastavil výrobu na čtyři týdny

Bentley zastavil výrobu automobilů v britské továrně od konce pátku na čtyři týdny kvůli vypuknutí koronavíru

Auto ESA neplánuje kvůli šíření koronaviru propouštění a snaží se hledat jiné formy prodeje a doručování vozů zákazníkům.

Díky šíření  viru SARS-CoV-2 a nemoci COVID-19 byla z nařízení vlády uzavřena drtivá většina obchodů, vyhlášen stav nouze a nařízena karanténa. To se pochopitelně týká i prodejců ojetých vozidel, kteří museli své provozovny uzavřít.

Lamborghini uzavírá italskou továrnu kvůli koronaviru

Italský výrobce automobilů zavře sídlo Sant'Agata od 13. března do 25. března ve snaze zabránit šíření choroby Covid-19.

Fiat Chrysler: Italské továrny stále fungují i přes omezení

Fiat Chrysler Automobiles říká, že její továrny v Itálii nadále fungují, a to i poté, co vláda země rozšířila karanténní opatření v boji proti koronaviru.

Renault říká, že zákazníci chtějí „ostré“ verze EV

Elektrická vozidla se stávají tak tradičními, že zákazníci očekávají, že výrobci „začnou vyrábět ostré verze“. Řekl to šéf Renault EV Gilles Normand.

Čínský prodej osobních automobilů klesl v únoru o 80 %

Prodej osobních automobilů v Číně, klesl v únoru o 80 % kvůli epidemii koronaviru. Dnes to uvedlo jedno z průmyslových sdružení v zemi.

Toyota plánuje nový závod za 1,2 miliardy dolarů

Japonská automobilka Toyota plánuje stavbu nového závodu na výrobu elektrických vozidel v čínském městě Tianjin, a to se svým partnerem FAW Group.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary