Všechny články

Maier: Škoda má zatím řešení pro 300.000 aut z dieselgate

Škoda Auto dosud vytvořila řešení pro opravu 300.000 vozů z celkem 1,2 milionu aut značky postižených aférou dieselgate týkající se motorů způsobilých obcházet měření emisí.

Test ojetého kombi Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG

Minulá generace Passatu označovaná jako B7 patří mezi nejžádanější ojetiny. Je to dobré a kvalitní auto, ale hledejte jen u prověřených prodejců.

Tatra bude dodávat podvozky k houfnicím Caesar pro dánskou armádu

Automobilka Tatra bude dodávat podvozky k samohybným houfnicím ráže 155 milimetrů typ Caesar 8x8, které francouzská společnost Nexter Systems vyrobí pro dánskou armádu.

Malý nebo velký Harley-Davidson? Iron 883 nebo Roadster?

Otázka, jaký Harley si vybrat, je jednoduchá, dokud ji řešíte podle obrázků. Ukázat prstem na jednu z fotek a říct: „Tenhle se mi líbí nejvíc!“ je snadné.

Koupě Opelu umožní francouzské PSA globální expanzi

Převzetí německé automobilky Opel poskytne francouzské skupině PSA Group takový rozsah, že bude moci zahájit globální expanzi.

Toyota zváží výrobu automobilů v Saúdské Arábii

Japonská automobilka Toyota Motor podepsala se saúdskoarabskou vládní agenturou předběžnou dohodu o vypracování studie možnosti výroby automobilů a součástek v Saúdské Arábii.

Německá prokuratura prohledala kanceláře Audi

Německá prokuratura dnes prohledala kanceláře a další prostory ve dvou největších továrnách výrobce luxusních vozů Audi. Akce souvisí s emisním skandálem mateřské skupiny Volkswagen.

VW svolává v Rusku přes 43.000 vozů Škoda s převodovkou DSG7

Automobilka Volkswagen svolává v Rusku přes 43.000 aut značky Škoda kvůli možné poruše hydraulických akumulátorů. V Moskvě to oznámila ruská federální agentura Rosstandard.

Test ojetého liftbacku Škoda Rapid

Modernizované motory 1.2 TSI už nezlobí. Obtížně se vám ale bude shánět dobře vybavený Rapid s automatickou převodovkou.

Firma Cooper dokončí novou výrobní halu v Bystřici v květnu

Výrobce autodílů Cooper Standard Automotive v květnu dostaví halu v průmyslové zóně Bystřice nad Pernštejnem. Zkušební výroba v ní bude zahájena v listopadu, sériová v příštím roce.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary