Všechny články

Daimler postaví svou první továrnu na výrobu osobních aut v Rusku

Německý koncern Daimler postaví svou první továrnu na výrobu osobních aut v Rusku. Nový závod nedaleko Moskvy by měl zahájit výrobu v roce 2019.

Škoda Rapid má po faceliftu. Změnila se jen decentně

Rapid přišel v rámci faceliftu o motor 1.2 TSI. Místo něj nyní koupíte už pouze tříválec 1.0 TSI.

Pražští strážnící koupí 66 nových aut, hlavně Hyundai

Pražští strážnící nakoupí 66 nových aut za 25 milionů korun. Většina bude značky Hyundai, dále sedm minibusů a tři užitkové vozy Volkswagen a dvě dodávky Ford. Výběr dodavatelů pro obnovu vozového parku schválili radní.

Test ojetého SUV Honda CR-V III. generace

Honda CR-V se s příchodem třetí generace změnila z docela schopného poloterénního auta v klasické SUV, které zapadne i v hlubší louži. Ale vadí to?

Kolínská TPCA vyrobila od roku 2005 již tři miliony vozů

Od začátku svého působení v roce 2005 vyrobila kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) již tři miliony vozů. Třímiliontým vozem se v tomto týdnu stala černá Toyota Aygo. ČTK o tom informoval mluvčí TPCA Marek Hovorka.

Volkswagenu začátkem roku klesl odbyt kvůli Číně o čtyři procenta

Německému automobilovému koncernu Volkswagen v lednu meziročně klesl odbyt o čtyři procenta na 813.000 vozů, především kvůli slabší poptávce v Číně. Oznámila to firma, jejíž součástí je i mladoboleslavská Škoda Auto.

Továrna Hyundai Mobis už v Mošnově spustila zkušební výrobu

Společnost Hyundai Mobis zahájila v průmyslové zóně v Mošnově na Novojičínsku zkušební výrobu v továrně na výrobu světlometů. Pracuje v ní zatím 240 lidí, do konce roku chce firma jejich počet zvýšit na 360. 

Ferrari 812 Superfast je fascinující oslava 70 let značky

Ikonická italská značka Ferrari letos slaví 70 let výroby silničních a závodních aut. Nový model 812 Superfast je oslava, jak se patří.

Volkswagen musel omezit výrobu Passatu, chybí mu díly z Čech

Výrobu automobilů Passat v továrně společnosti Volkswagen v německém Emdenu narušily problémy s dodávkami záklopek pro přihrádky v palubních deskách, které jsou důsledkem požáru výrobní haly jednoho z dodavatelů v České republice. 

Test ojetého hatchbacku Ford Focus 1.0 EcoBoost

O litrovém tříválci EcoBoost pod kapotou Fordů se toho namluvilo hodně, a ne vždy moc pozitovního. Praxe však ukazuje, že je to dobrý motor.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary