V Plzni se otevírá obchoďák s ojetými auty. Má změnit image autobazarů

2017-06-26 00:00:00

Nové obchodní centrum s ojetými vozy má proměnit vnímání prodeje ojetin na českém trhu. Signalizuje, že kultura obchodu s ojetými auty se zlepšuje.


veciautomobilove.cz

V prostorách bývalého obchodního domu OBI v nákupním centru Borská Pole otevřela společnost Auto ESA v českých podmínkách doposud unikátní kompletně zastřešené centrum prodeje ojetých vozidel. Na ploše přes 10 000 m2 je na výběr kolem 300 aut a nechybí ani klientská zóna s nabídkou dalších služeb, jako je například financování vozidel nebo jejich pojištění. Podle společnosti Auto ESA se otevřením velkého autocentra dorovnává kultura prodeje ojetých vozidel na úroveň prodeje nových vozů a v některých aspektech ji dokonce překonává.

Podle průzkumu společnosti Auto ESA ztrácejí zákazníci důvěru v klasické autobazary a stále častěji se přesouvají právě do velkých autocenter. Více než 70 % kupujících je nyní ochotno cestovat za nákupem „nového“ vozu až 100 km od svého bydliště a rozhodující není jen samotný produkt, ale také kvalita zázemí, celková úroveň prodejce a doplňkové služby. Firma si od nové zastřešené pobočky slibuje především zvýšení kultury prodeje ojetých vozidel a zlepšení vnímání segmentu ojetin veřejností.

Související stránky

Související stránky

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary