Všechny články

Nová Audi RS6 Avant

Audi se chystá uvést na trh zcela nový a výkonnější model RS6 Avant. Odhalení proběhne na autosalonu ve Frankfurtu

Toyota se čím dál víc začíná zajímat o umělou inteligenci

Společnost Toyota Motor Corp má návrhy, jak díky robotům pomoci vaší domácnosti a přihlásila tak svůj startup, který se specializuje na umělou inteligenci

Nová Hyundai i10 se ukázala

Společnost Hyundai odhalila návrh, který ukazuje design městského automobilu i10 třetí generace. Odhalení proběhne na autosalonu ve Frankfurtu v září.

Suzuki zaznamenává pokles zisku

Společnost Suzuki Motor Corp v pondělí oznámila 46,2% pokles provozního zisku za první čtvrtletí, který byl zasažen nižší produkcí doma, a také klesající poptávku v Indii.

Bentley spouští krátkodobý pronájem

Společnost Bentley zahájí od začátku příštího roku pro své zákazníky ve Velké Británii krátkodobý pronájem. Nabídne tak možnost dočasně změnit vlastní model nebo vyzvednout auto během cestování.

Nové vozy Smart už v září

Smart připravuje facelift pro své modely Fortwo a Forfour. Jejich elektrické prototypy byly také testovány před svým debutem, který proběhne ve Frankurtu.

Aston Martin zaznamenává klesající poptávku

Luxusní britská automobilka Aston Martin zaznamenala pololetní ztrátu, protože zisky byly zasaženy téměř 20procentním poklesem evropské poptávky

Toyota investuje 600 milionů dolarů do rozvoje mobilních služeb

Společnost Toyota Motor Corp uvedla, že investuje 600 milionů dolarů do čínského gigantu Didi Chuxing. Chce vyvíjet mobilní technologie a nová elektrická vozidla.

Nový Nissan Juke se odhaluje

Dlouho očekávaný model Juke se ukázal na oficiální fotografii

Výroba elektrického Mini až na konci roku 2019

BMW začne stavět své nové elektrické Mini ve své britské továrně od konce roku 2019, přičemž první vozidla se dostanou k zákazníkům na začátku jara příštího roku

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary