Všechny články

Česká Škodovka bude mít nové vedení. Dočkají se ho i Porsche a Volkswagen

Skupina Volkswagen „zamíchá“ s vedením značky jmenováním nových vedoucích společností Volkswagen, Porsche a Škoda.

Květnové prodeje Hyundai prudce klesají. Hlavním důvodem je COVID-19

Jihokorejská společnost uvedla, že její prozatímní květnový prodej klesl meziročně o 39 % na 217 510 vozidel po celém světě, protože propuknutí koronaviru zasáhlo poptávku na klíčových trzích. Prodej však vzrostl o 30 % ze 167 693 vozidel v dubnu.

Nissan zvažuje zrušit 20 000 pracovních míst, zejména v Evropě

Společnost Nissan plánuje zrušit 20 000 pracovních míst převážně v Evropě a v rozvojových zemích. Tyto možné škrty přicházejí ve chvíli, kdy automobilka plánuje představit svou střednědobou strategii.

Šéf společnosti Volvo předpovídá lepší budoucnost elektromobilům

Šéf společnosti Volvo prohlásil, že by bylo „naivní“ očekávat, že po zrušení omezení způsobené koronavirem zákazníci přijdou zpět do showroomů a budou chtít benzínové nebo naftové automobily.

Renault by mohl zavřít některé své továrny

Podle zpráv francouzských médií se Renault chystá uzavřít čtyři továrny po celé Francii, včetně továrny Alpine v Dieppe. Auto-moto průmyslem se také nesou zprávy, že některé model Renault zcela vyřadí.

GM oznámilo, že plánuje 20. května otevřít mexický závod Silao

Společnost General Motors předběžně plánuje obnovení provozu ve své továrně v mexickém městě Silao 20. května. Automobilový průmysl se připravuje na ukončení omezení, která nabyla platnost kvůli koronaviru.

Uber vyžaduje po všech svých řidičích po celém světě, aby nosili roušky

Společnost Uber Technologies ve středu uvedla, že bude vyžadovat, aby řidiči a doručovatelé nosili roušku, protože země po celém světě začnou uvolňovat omezení zaměřená koronavirus.

Mercedes: Díky společnosti Geely má Smart budoucnost

Podle šéfa Mercedesu pro výzkum a vývoj Markuse Schäfera je budoucnost automobilky Smart mnohem slibnější než kdysi.

BMW: koronavirus ovlivní poptávku po nových vozech po zbytek roku 2020

Šéf BMW Oliver Zipse varoval, že poptávka po nových vozech v Evropě bude pravděpodobně po zbytek roku ovlivněna pandemií koronaviru, a to i v případě, že dojde k uvolnění omezení a opětovnému otevření obchodních zastoupení.

Lamborghini plánuje obnovit výrobu a představit nový model

Společnost Lamborghini stanovila plány na zahájení výroby tento týden a podle jejich slov bude nový model představený ve čtvrtek 7. května.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary