Stále více klientů poptává nákup vozidla na protiúčet

2015-03-30 00:00:00

Počet zákazníků autobazarů, kteří chtějí prodat své auto na protiúčet a rovnou odjet domů v novém autě, stále roste.


Dramaticky se zvyšuje počet klientů autobazarů, kteří nabízí své ojeté auto na protiúčet s tím, že rovnou odjedou v „novém“ autě. Tento trend sledují i v AutoESA, kde počet takových zákazníků narůstá každý měsíc a aktuálně je to okolo 60 % všech jejich zákaníků. Podle AutoESA se jedná především o potřebu lidí okamžitě vlastnit automobil, ale nákupy prý podporují i různé výhodné akce prodejců.

„Aktuálně jsme spustili mimořádné navýšení zvýhodnění u protiúčtu na částku až 50.000,-Kč. V praxi to znamená, že klient, který u naší společnosti prodá svůj starší vůz, může dostat slevu na nově koupený až do výše 50.000,-Kč,“ říká Pavel Foltýn z AutoESA. Zákazníci už nechtějí čekat na další auto několik dní nebo i týdnů.

S výběrem auta pomáhá klientům autobazarů také především internet. Zákazníci si mohou snadno nový vůz zarezervovat, domluvit si s autobazarem předběžnou výkupní cenu stávajícího auta a také dopředu ví, jaká je prodejní cena nového vozu, takže si mohou připravit potřebné doklady pro sjednání financování. To celý proces nákupu vozu urychluje. Prodej vozů podle AutoESA také výrazně podporují nízké úrokové sazby a speciální finanční nabídky, které jednotlivé bazary nabízejí ve spolupráci s různými finančními institucemi.

Související stránky

Související stránky

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary