Společnost Auto ESA otevírá novou pobočku v Plzni

2016-08-02 00:00:00

Společnost Auto ESA otevírá v srpnu své deváté autocentrum, tentokrát v Plzni. Plzeňská pobočka však bude svým způsobem výjimečná. Je to první provozovna v síti Auto ESA, která bude plnit především logistickou funkci.


Společnost Auto ESA otevírá svou již devátou českou pobočku. Nejnovější se nechází v Plzni, rozkládá se na ploše 1000 m2 poblíž OC Plaza Plzeň a bude sloužit především jako výkupní místo pro západočeskou oblast. Firma zde plánuje do konce roku 2016 vykoupit až tisíc vozů a vytvořit přibližně deset nových pracovních pozic.

Podle Auto ESA má otevření nové pobočky zkvalitnit mimopražský trh, který stále nedokáže klientům poskytnout komplexní portfolio služeb při výkupu vozidel a nabídnout jim okamžitou hotovostní platbu. Západočeská oblast totiž nebyla doposud dostatečně zastoupena velkými obchodníky s ojetými vozy a zájemci o prodej svého auta museli cestovat až do Prahy.

Společnost Auto ESA v tiskové zprávě připomíná, že zájemcům o prodej vozu nabídne i v nové plzeňské pobočce zhodnocení do 15 minut, převezme veškeré právní záruky, kompletně vyřídí administrativu a vyplatí výkupní cenu v hotovosti. Samozřejmostí jsou i servisní prostory v nové pobočce, kde lze všechna vozidla podrobně zkontrolovat a vystavit k nim Certifikát kontroly vozu, který Auto ESA od srpna letošního roku nabízí jako vůbec první prodejce ojetých vozidel v České republice.

Související stránky

Související stránky

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary