Rolls-Royce říká, že poptávka po luxusních automobilech se zlepšuje

2020-09-02 00:00:00

Generální ředitel společnosti Rolls-Royce uvedl, že poptávka po luxusních vozech jeho společnosti se zvyšuje, k čemuž přispěl prodej v Asii.

text: redakce

Ředitel je dále optimistický ohledně výhledu na příští rok poté, co pandemie koronaviru zasáhla priority zákazníků, ale také uzavřené obchodní zastoupení a zpomalení dodávek od dodavatelů. Torsten Muller-Otvos uvedl, že poptávka znamená, že společnost Rolls-Royce Holdings byla první automobilkou, která 4. května obnovila výrobu automobilů ve Velké Británii. "Vidíme velmi dobré období, které nyní přišlo z Asie, také Evropa se vrací na svou „trať“ a Amerika právě přinesla vynikající červencový a srpnový výsledek," řekl šéf společnosti Rolls-Royce Motor agentuře Reuters. „Do roku 2021 se tak můžeme dívat docela optimisticky“ dodal.

Muller-Otvos nakonec uvedl, že jeho společnost nemá v úmyslu přesunout výrobu ze Spojeného království kvůli brexitu. "Jsme oddáni Británii." Dokonce bych nás nazval součástí britských průmyslových korunovačních klenotů, “ řekl. "Z tohoto důvodu patří Rolls-Royce do Británie."

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary