PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY

2012-06-06 00:00:00

Cílem programu PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY je zajištění kompletní nabídky vozů pro různé cílové skupiny zákazníků, stejně tak jako podpora prodeje nových automobilů z hlediska výkupů ojetých vozů. www.peugeot.cz


Od 15. října roku 2010 zahajuje společnost Peugeot Česká republika ve spolupráci se sítí koncesionářů program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY, který nabídne zákazníkům prověřené ojeté vozy značky Peugeot i jiných značek.                     

Cílem programu je zajištění kompletní a různorodé nabídky vozů pro různé cílové skupiny zákazníků, stejně tak jako podpora prodeje nových automobilů z hlediska výkupů ojetých vozů. Bude však přínosem i pro firemní zákazníky, kteří tak mohou využít komplexní služby ocenění a výkupu vozových parků. Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY navazuje na zkušenosti obdobně zaměřených programů značky Peugeot úspěšně fungujících v dalších evropských státech, např. ve Francii, Belgii, Anglii či Polsku. Souběžně Značka spustí program pro ojeté vozy také v Maďarsku a na Slovensku.

V rámci pilotní fáze projektu, která potrvá do konce letošního roku, bylo vybráno deset autorizovaných prodejních míst:. Franišek Došek - Mělník, Domanský – Praha 5, Auto Černý – Příbram, HS Auto – České Budějovice, Some – Jindřichův Hradec, Automotive – Bystřice n. Pernštejnem, Jonal – Hodonín, Auto Wozar - Lednice, Artcomgroup - Olomouc a Auto Tichý Ostrava. V každé koncesi se bude programu PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY věnovat minimálně jeden prodejce plně vyčleněný pro prodej ojetých automobilů a minimálně dva mechanici vyškoleni společností DEKRA Automobil a.s., jejichž úkolem bude bdít nad dodržováním standardů potřebných pro přidělení pečetě kvality ojetým vozům.

Nabídka každého koncesionáře zapojeného do programu bude obsahovat aspoň 25 vozů s ověřeným původem splňujících požadované kvalitativní standardy. Budou nabízeny jak referentské vozy značky Peugeot, tak vozy různých značek vykoupené koncesionáři na protiúčet. V současné době mají pilotní koncesionáři v centrálním skladu v Kolíně k dispozici více než 110 ojetých vozů Peugeot připravených k okamžitému předání finálnímu zákazníkovi. V této flotile je zastoupena takřka kompletní aktuální modelová řada Peugeot. 

 

V rámci programu PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY budou zákazníkům nabízeny ojeté vozy rozdělené do dvou kategorií dle stáří a počtu najetých km. Každá kategorie zaručuje kupujícím různé výhody:

 • vozidla kategorie Premium(stáří vozů max. 3 roky, počet najetých km do 60 000)

            Výhody pro zákazníky:

 • záruka Peugeot na 12 měsíců zdarma s možností prodloužení na 24 měsíců
 • asistenční služba Peugeot k dispozici 24 hodin denně
 • certifikát kvality DEKRA
 • záruka spokojenosti – možnost výměny vozu do 30 dnů
 • kontrola po 6 měsících zdarma
 • okamžitá testovací jízda

 

 • vozidla kategorie Confort(stáří vozů max. 6 let, počet najetých km do 130 000)

            Výhody pro zákazníky:

 • záruka Peugeot na 12 měsíců zdarma s možností prodloužení na 24 měsíců
 • asistenční služba Peugeot k dispozici 24 hodin denně
 • certifikát kvality DEKRA
 • zvýhodněné financování a pojištění
 • okamžitá testovací jízda

 

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY iniciovala společnost Peugeot Česká republika a vedením projektu pověřila Roberta Seidla.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary