Nová kampaň Audi STK Service oslovuje majitele starších vozů Audi

2011-10-13 00:00:00

„Zdarma, rychle, bez starostí“ – to jsou ve zkratce hlavní přínosy nové služby Audi STK Service, kterou mohou zákazníci nyní využívat v síti autorizovaných servisů Audi.


Nová akce je určena především pro majitele starších vozů Audi, kteří autorizované servisy běžně nenavštěvují. Pokud však svůj vůz Audi svěří do odborné péče autorizovaného servisu, mohou jako bonus získat bezplatné provedení povinné technické kontroly a měření emisí. Společnost Import VOLKSWAGEN Group, dovozce automobilů Audi na český trh, připravila ve spolupráci s výrobcem AUDI AG servisní kampaň Audi STK Service, jejímž cílem je přesvědčit majitele vozů starých více než 3 roky o výhodnosti údržby vozidla v autorizovaných servisech. 

Bonusem pro majitele starších vozů Audi je v rámci akce Audi STK Service bezplatné zajištění povinné technické kontroly a měření emisí. Podmínkou je uvedení vozu do řádného technického stavu v autorizovaném servisu Audi. Síť autorizovaných servisů Audi disponuje veškerou potřebnou servisní technikou a důkladně školeným personálem. Profesionální úroveň veškerých servisních prací je garantována také používáním kvalitních Originálních dílů Audi® za nejvýhodnější ceny.

 

Související stránky

Související stránky

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary