Na český trh vstupuje společnost Emil Frey Select

2018-09-26 00:00:00

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh letos na jaře a jen do září 2018 prodal 2196 vozidel. 

zdroj: redakce

Potvrzuje se tak trend, v rámci kterého čeští zákazníci začínají jednoznačně preferovat certifikované prodejce ojetin nebo přímo programy prodeje ojetých vozidel jednotlivých importérů. Zástupci firmy se proto netají ambiciózním plánem – do konce roku 2020 chtějí prodat 20.000 vozidel

 

Švýcarská rodinná firma Emil Frey, která je největším automobilovým prodejcem v Evropě, odstartovala letos v březnu svůj nový certifikovaný program prodeje ojetých vozů se zárukou pod názvem Emil Frey Select. K dosavadním značkovým programům Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy tak přibyl partner, který má ve své nabídce zhruba 800 vozů všech značek. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů, což je potvrzením toho, že obchod s prověřenými a kvalitními ojetými vozy má dynamický růstový směr. 

V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin: Roční vozy, kategorie Comfort a kategorie Economy. Pro všechny kategorie je samozřejmostí technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence. 

Jako nová značka na trhu ojetých vozů, se Emil Frey Select také intenzivně snaží o zvýšení všeobecného povědomí o programu a jeho produktech. V toto směru je jednou z jeho nejvýraznějších aktivit exkluzivní automotive partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha, jež bylo uzavřeno letos v červenci. 

Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů Emil Frey na tiskové konferenci mimo jiné řekl: „Po půl roce fungování programu Emil Frey Select v Česku mohu s radostí konstatovat, že vstup na tuzemský trh ojetých vozů se povedl dle našeho očekávání. Úspěch Emil Frey Select vychází z toho, že stále více českých zákazníků hledá při koupi ojetého automobilu seriózního a férového partnera, který jim nabídne zcela transparentní přístup a poskytne jim takové služby a kvalitativní standardy, jež si nezadají s úrovní prodeje nových osobních vozů.…“

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary