Internetové stránky občanského sdružení Věci automobilové mají nového šéfredaktora

2013-06-17 00:00:00

Internetový portál občanského sdružení Věci automobilové zaznamenává ke dni 17.června 2013 výměnu na pozici šéfredaktora. Dosavadní předseda sdružení a šéfredaktor portálu www.veciautomobilove.cz Pavel Foltýn tak odchází z pozice po dvou letech aktivní činnosti.


TISKOVÁ ZPRÁVA

 Internetové stránky občanského sdružení Věci automobilové mají nového šéfredaktora

  

Praha, 17. června 2013 – Internetový portál občanského sdružení Věci automobilové zaznamenává ke dni 17.června 2013 výměnu na pozici šéfredaktora. Dosavadní předseda sdružení a šéfredaktor portálu www.veciautomobilove.cz Pavel Foltýn tak odchází z pozice po dvou letech aktivní činnosti. 

Studuji časově velmi náročný program MBA, připravuji se na zářijový start v London School of Public Relations a zároveň se  chci právě v oblasti public relations více profesně realizovat. Na velmi zajímavou, ale bohužel také časově neskutečně náročnou práci šéfredaktora tak už nezbývá prostor“, řekl Pavel Foltýn, který se nadále bude věnovat své aktivitě Foltýn Public Relations (www.foltynpr.cz). Novým šéfredaktorem portálu Věci automobilové se stává ing. Luděk Kortus, člen výboru Klubu motoristických publicistů, který doposud působil jako šéfredaktor časopisu Autohandl. „Práce pro server Věci automobilové je pro mě další profesní výzvou. Věřím, že čtenáři ocení moje dlouholeté zkušenosti z testování automobilů, orientaci v automobilovém průmyslu i obecnou znalost legislativní problematiky spojené s oblastí obchodu s ojetými vozy“, řekl ke svému novému angažmá ing. Luděk Kortus. Sdružení tak i nadále bude aktivně pokračovat ve své činnosti, přičemž hlavní důraz bude kladen právě na problematiku spojenou s oblastí ojetých vozidel. 

Občanské sdružení Věci automobilové bylo založeno v roce 2011 jako platforma usilující o určitou formu „kultivace“ oblasti obchodu s ojetými automobily. Na stránkách sdružení je tak k dnešnímu dni pravděpodobně největší databáze českých autobazarů včetně 35 hodnotících parametrů. Sdružení vypracovalo „Kodex poctivých obchodníků s ojetými vozidly“ a také se podílelo například na připomínkování novely zákona 56/2001 Sb. a to především části týkající se trestnosti stáčení tachometrů a veřejného přístupu do registru motorových vozidel. Sdružení podporuje myšlenku znovuzavedení systému EUCARIS v České republice a svoji roli sehrálo také jako poskytovatel právních rad a doporučení občanům, kteří se na sdružení obrátili s žádostí o radu například při reklamaci ojetého vozidla.

 

 ___________________________________________________________________________

 

Kontakt pro média:

 

Ing. Luděk Kortus

Občanské sdružení Věci automobilové

Na Pankráci 30

140 00   Praha 4

info@veciautomobilove.cz

GSM: 721 040 925

 

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary