Honda CR-Z a CR-V středem pozornosti na stánku Honda

2012-10-10 00:00:00

Společnost Honda odhalila  na pařížském autosalonu inovovaný model CR-Z a svůj debut zde měl i zcela nový vznětový motor 1.6 i-DTEC v modelu Civic.


Pavel Foltýn

Stánek společnosti Honda byl okupován především díky modelu Honda CR-Z, který ve své nové generaci nabídne více výkonu. Ten byl totiž terčem většiny výtek odborné i laické veřejnosti, která od modelu s tak atraktivním a dynamickým designem očekávala právem mnohem více. Model CR-Z prošel úpravami exteriéru i interiéru, které posilují stylový vzhled vozu, přičemž výkon zážehového i elektrického motoru vzrostl, aniž by došlo k omezení úspornosti vozu a zvýšily se emise výfukových plynů.  Teprve prodejní výsledky ukáží, zda bude nový CR-Z u zákazníků přijat lépe než předchozí verze. U tak krásného vozu by byla velká škoda, kdybychom se s ním na silnicích setkávali pouze sporadicky. Velko roli však sehraje také cena, která není v tuto chvíli ještě známa. 

Nová čtvrtá generace modelu Honda CR-V měla svoji evropskou premiéru na autosalonu v Paříži 2012. Nové CR-V staví na úspěšnosti svých předchůdců a přináší ještě vyšší kvalitu, praktičnost a vytříbenost. Toto kompaktní SUV bude poprvé v Evropě nabízet možnost volby mezi pohonem dvou a všech kol, zatímco vylepšení benzínových i dieselových motorů vedlo k významnému snížení emisí CO2

 

 

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary