Fiat Chrysler: Italské továrny stále fungují i přes omezení

2020-03-10 00:00:00

Fiat Chrysler Automobiles říká, že její továrny v Itálii nadále fungují, a to i poté, co vláda země rozšířila karanténní opatření v boji proti koronaviru.

text: redakce

O víkendu zavedla italská vláda cestovní omezení v severní Itálii po hlavním vypuknutí COVID-19 v regionu a v pondělí večer je rozšířila na celou zemi. Omezení ale umožňují zaměstnancům chodit do práce. Skupina FCA má v Itálii hlavní výrobní zastoupení a má tam 16 výrobních závodů, které vyrábějí automobily a motory pro její značky, včetně Fiat, Alfa Romeo a Jeep. Ve svém prohlášení FCA uvedla, že již zavedla řadu opatření na ochranu zdraví zaměstnanců a zavedla další opatření v souladu s novými vládními pravidly. FCA řeklo, že ve všech oblastech své činnosti v Itálii podniká kroky k udržení své obchodní kontinuity, jak to umožňují nově přijatá pravidla. "Skupina bude i nadále sledovat situaci a pracovat na ochraně bezpečnosti svých zaměstnanců a zajištění kontinuity svého podnikání."

Továrna Ferrari nadále funguje normálně, přestože je v jednom z regionů, na které se vztahují původní italská omezení cestování

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary