Bentley spouští krátkodobý pronájem

2019-07-28 00:00:00

Společnost Bentley zahájí od začátku příštího roku pro své zákazníky ve Velké Británii krátkodobý pronájem. Nabídne tak možnost dočasně změnit vlastní model nebo vyzvednout auto během cestování.

text: redakce

Služba Bentley on Demand je již k dispozici v Americe, ale podle slov společnosti Bentley bude tato služba dostupná i v Evropě, konkrétně v Londýně. Služba Bentley „vám umožní přístup k jinému typu auta pro různé potřeby,“ vysvětluje Pillar. Například pokud vlastníte model Continental GT, úplně s ním asi nepojedete na rodinný výlet. Proto není nic jednoduššího, než si půjčit model Bentayga a můžete jet. Společnost se také snaží vytvořit hustou síť v půjčovnách na letištích v Americe, kde si zákazník své auto vyzvedne po příletu do destinace. Co se týká cen, tak například zmíněná Bentayga stojí v USA 800 dolarů na den.

Tento systém je součástí rostoucího trendu v oblasti služeb mobility. Audi nabízí podobnou službu na vyžádání, zatímco Volvo nyní nabízí službu předplatného pro svá auta, která zákazníkům dávají možnost sdílet své auto až se třemi přáteli nebo členy rodiny.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary