Bentley: „Spěcháme na výrobu vlastního elektrického vozu“

2019-07-07 00:00:00

Bentley je „ve spěchu“, aby postavilo elektrické auto, ale technologie, která to udělá dobře, nebude existovat až do roku 2025, tvrdí šéf Adrian Hallmark.

text: redakce

Na konferenci Goodwood Festival of Speed ​​Hallmark byly zdůrazněny údaje o průzkumech zákazníků, které ukazují, že majitelé Bentley nebo potenciální kupující jsou o 30 % více nakloněni vlastnit elektrický vůz. "Dovolte mi, abych to řekl jasně" řekl Hallmark. „Jako značka bychom měli být v čele a je zřejmé, že je po těchto vozech poptávka určitých zákazníků - včetně nové cílové skupiny zákazníků… „Ale otázkou je, zda můžeme postavit auto, které splňuje naše hodnoty - a dnes nemůžeme“.

Nicméně plně elektrického vozu od Bentley se podle Hallmarka dočkáme až v roce 2025. Hallmark uvedl, že reálný dojezd kolem 650 kilometrů je minimum pro elektrické Bentley a dodává, že dnešní technologie baterií není něco, co by se tomuto dojezdu mohlo přiblížit. Společnost dodává, že je také nutné zdokonalit dobíjecí infrastrukturu, která by přilákala potenciální kupce. Tento problém se zdá být pro Bentley klíčový.

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary