auto-plus hlásí dynamický růst i ve třetím čtvrtletí

2011-10-14 00:00:00

Program prodeje ojetých vozů auto-plus pokračoval ve svém dynamickém růstu z první poloviny letošního roku i ve třetím čtvrtletí.


Od ledna do konce září přesvědčila kvalita i šíře nabídky ojetých vozů v síti auto-plus 9097 zákazníků. To je o 28,1 % více než ve stejném období roku 2010. „Dokázali jsme udržet vysoké tempo růstu dosažené v první polovině letošního roku,“ říká Roman Filip, vedoucí oddělení auto-plus společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Kromě samotných obchodních výsledků je velmi pozitivní také nárůst návštěvnosti našeho internetového portálu. Téměř milion unikátních návštěvníků za pouhé tři měsíce svědčí o tom, že zájemci o koupi kvalitního ojetého vozu mají o značce auto-plus po deseti letech jejího působení na českém trhu již velmi silné povědomí.“ Dlouhodobě se měsíční průměr drží kolem čtvrt milionu unikátních návštěvníků, ale na konci každého měsíce třetího kvartálu 2011 se počítadlo zastavilo vždy na více než 300 tisících (celkem 984 794 návštěvníků). To znamená, že od začátku ledna do konce září 2011 zavítalo na portál auto-plus 2 631 852 návštěvníků (meziroční nárůst o 25,0 %). Na internetových stránkách www.auto-plus.cz je nepřetržitě nabízeno více než 2000 ojetých vozů všech kategorií. Přesto je i v tomto nepřeberném množství díky propracované funkci rychlého vyhledávání velmi snadné nalézt vozidla s požadovanými parametry. 

Hitparádu nejprodávanějších značek v rámci auto-plus za první tři čtvrtletí letošního roku vede domácí Škoda s 3889 prodanými vozy (meziroční nárůst o 31,4 %), následovaná osobními a užitkovými vozy Volkswagen (2186 vozů; +24,3 %), Audi (907 vozů; +47,5 %) a SEAT (463 vozů; +15,8 %). Automobilů všech ostatních značek bylo prodáno 1652 (+20,8 %). Síť auto-plus nabízí českým zákazníkům důkladně prověřené ojeté osobní a užitkové vozy všech značek. Mezi nimi samozřejmě dominují vozy z produkce koncernu Volkswagen, které jsou často k dispozici jako velmi mladé referentské nebo předváděcí vozy ve vynikajícím stavu za velmi výhodné ceny. Dalším pilířem, na němž stojí úspěchy značky auto-plus, je profesionální přístup k zákazníkům podpořený širokou nabídkou nadstandardních služeb a benefitů. Velmi oblíbená je například až dvouletá záruka od společnosti Car Garantie, která u novějších vozů začíná platit až po uplynutí záruky výrobce.

Související stránky

Související stránky

Vyhledat ohodnocený autobazar

Námi ohodnocené autobazary

další autobazary