Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou.

Test ojetého liftbacku Škoda Octavia III 1.2 TSI

Třetí generace Octavie je velice žádaná ojetina. A s motorem 1.2 TSI představuje velice dobrou volbu pro šetřivé řidiče.

Aktuálně

BMW ztrácí na Mercedes

Nový generální ředitel BMW naléhal na zaměstnance, aby udělali změnu a našli inovativní způsoby, jak pomoci bavorské automobilce „předjet“ soupeře Mercedes.

Nová Audi RS6 Avant

Audi se chystá uvést na trh zcela nový a výkonnější model RS6 Avant. Odhalení proběhne na autosalonu ve Frankfurtu

Toyota se čím dál víc začíná zajímat o umělou inteligenci

Společnost Toyota Motor Corp má návrhy, jak díky robotům pomoci vaší domácnosti a přihlásila tak svůj startup, který se specializuje na umělou inteligenci

Nová Hyundai i10 se ukázala

Společnost Hyundai odhalila návrh, který ukazuje design městského automobilu i10 třetí generace. Odhalení proběhne na autosalonu ve Frankfurtu v září.

Suzuki zaznamenává pokles zisku

Společnost Suzuki Motor Corp v pondělí oznámila 46,2% pokles provozního zisku za první čtvrtletí, který byl zasažen nižší produkcí doma, a také klesající poptávku v Indii.

Bentley spouští krátkodobý pronájem

Společnost Bentley zahájí od začátku příštího roku pro své zákazníky ve Velké Británii krátkodobý pronájem. Nabídne tak možnost dočasně změnit vlastní model nebo vyzvednout auto během cestování.