Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou.

Test ojetého combi Peugeot 308 SW 2.0 HDI

Mnoho zájemců odradí velice svérázná ergonomie, ale tenhle Peugeot jezdí velice dobře a je to solidní a spolehlivé auto.

Aktuálně

McLaren přidal verzi Spider do své řady 720S.

720S Spider doplňuje kupé 720S u značky McLaren. Je poháněn stejným čtyřlitrovým motorem V-8 twin-turbo, který poskytuje výkon 710 koní.

Tesla se připravuje na Model 3 v Evropě

Tesla uvede do provozu evropský Model 3 v únoru, čímž vyvine tlak na německé prémiové značky.

Volkswagen: "Poslední generace spalovacích motorů bude uvedena v roce 2026."

Šéf strategie Volkswagen řekl, že hlavní značka německé automobilky bude v roce 2026 vyvíjet svou poslední generaci vozidel s technologií spalovacích motorů.

Elektrická Kia e-Niro bude mít menší dojezd, nejdále dojela Kona

Oficiální dojezd elektrické Kia e-Niro byl snížen poté, co firma zjistila, že externí zkušební agentura nedodržovala správné postupy pro WLTP.

CEO společnosti Volvo Cars: Nemáme žádné plány, které se týkají uvedení na burzu

Společnost Volvo Cars, kterou vlastní čínská společnost Geely, nemá žádné aktuální plány, které se týkají uvedení na burzu, uvedl její generální ředitel. Je to více než dva měsíce poté, co švédský výrobce automobilů zaznamenal například i pokles automobilových zásob.

Tesla snižuje ceny v Číně

Společnost Tesla Inc. snížila cenu Modelu X a Modelu S v Číně. Cílem této strategie je udělat Teslu dostupnější čínským obyvatelům.