Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou.

Test ojetého liftbacku Škoda Octavia III 1.2 TSI

Třetí generace Octavie je velice žádaná ojetina. A s motorem 1.2 TSI představuje velice dobrou volbu pro šetřivé řidiče.

Aktuálně

Suzuki musí reagovat na emisní chybu

Japonská společnost Suzuki Motor začala spolupracovat s nizozemskými úřady a to kvůli jejich zjištění, že naftová vozidla porušila emisní pravidla země. Na vyšetřování je nutné reagovat do poloviny února.

Maserati představí elektrického nástupce modelu GranTurismo

Maserati zahájilo testování svého prvního elektrického vozu, který bude nástupcem modelu Granturismo, který má být uveden na trh v roce 2021.

Hyundai a KIA investují do britského start-upu na

Kia a Hyundai investovaly 100 milionů EUR do londýnského výrobce elektrických vozidel, a to výrobce Arrival, čímž se stal jedním z nejcennějších britských start-upů.

Nové hybridy Ford Galaxy a S-Max přijdou v roce 2021

Ford investoval 36,7 milionu liber do přípravy svého výrobního závodu ve španělském Valencii na zavedení hybridních verzí S-Max a Galaxy.

Aston Martin Rapide E – jak to s ním vypadá?

Aston Martin neuvede svůj plně elektrický sedan Rapide E do výroby, jak bylo původně plánováno.

Hyundai a Uber plánují spolupráci

Americká společnost Uber Technologies Inc a jihokorejská automobilka Hyundai se spojily s cílem vyvinout elektrické letecké taxi.